NonNews:Brazylia vs. Francja (Mundial 2006): Różnice pomiędzy wersjami

M (dodano {{NonNews data}})

(Nie pokazano 17 wersji utworzonych przez 11 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
<code>''Je ne parle pas de français!''</code>
[[Plik:barthez.jpg|thumb|Barthez nie zapomniał zaczarować bramki]]<code>''Je ne parle pas de français!''</code>
:<code>Pewien komentator</code>

<code>''Allez les bleus!''</code>
<code>''Ehh, a tak liczyłem na '''Francję'''... A właśnie, wie pan może kto wygrał??''</code>
:<code>Ten sam komentator</code>

<code>''Ehh, a tak liczyłem na '''Francję'''... A właśnie, wie pan może, kto wygrał??''</code>
:<code>[[Paweł Janas]] po meczu.</code>

<code>''Z nerwów w 64 minucie meczu zjadłem wszystkie [[czipsy Lejs]]''</code>
:<code>[[użytkownik:strusmb|Redaktor Nonsensopedii]] po tym meczu.</code>

<code>''To apsurt isz Brazylianie pszegrali!''</code>
:<code>[[Jasiu Śmietana]] po tym meczu</code>

<code>''Piłkarz francuski palił swojego kolegę.''</code>
'''Mecz [[Brazylia]] vs. [[Francja]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczął się [[1 lipca]] o godzinie 21<sup>00</sup>. Piłkarze z Brazylii śpiewają [[hymn]] swojego kraju. Teraz rozbrzmiewa Marsylianka... przypomina mi się [[Hiszpania vs. Francja (Mundial 2006)|poprzedni mecz Francuzów]]. Wymiana proporców i gramy! Rozpoczyna Brazylia... i właściwie nic emocjonującego poza tym się nie dzieje. Widzowie we Frankfurcie oglądają zacięty mecz, w którym im bliżej końca, tym większą przewagę mieli Francuzi. Drużyna Parreiry rozczarowuje swoich sympatyków, ale mimo to nic się nie dzieje. Sędzia doliczył 1 minutę, jednak skończył mecz 2 minuty później. '''''OBŁĘD!!!'''''
:<code>[[Mirosław Trzeciak]] o jednym z zawodników</code>

<code>''Miałem już wchodzić, ale wygląda na to, że nie byłem potrzebny.''</code>
:<code>[[Grzegorz Rasiak]], legenda polskiej piłki, '''o tym meczu'''</code>

<code>''Nie wiedziałem, że Barthez jest katolikiem.''</code>
:<code>''Pewien nonsensopedysta po meczu''</code>

'''Mecz [[Brazylia]] vs. [[Francja]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczął się [[1 lipca]] o godzinie 21<sup>00</sup>. Piłkarze z Brazylii śpiewają [[hymn]] swojego kraju. Teraz rozbrzmiewa Marsylianka... przypomina się [[NonNews:Hiszpania vs. Francja (Mundial 2006)|poprzedni mecz Francuzów]]. Wymiana proporców i gramy! Rozpoczyna Brazylia... i właściwie nic emocjonującego poza tym się nie dzieje. Widzowie we Frankfurcie oglądają zacięty mecz, w którym im bliżej końca, tym większą przewagę mieli Francuzi. Drużyna Parreiry rozczarowuje swoich sympatyków, ale mimo to nic się nie dzieje. Sędzia doliczył 1 minutę, jednak skończył mecz 2 minuty później. '''''OBŁĘD!!!'''''

'''Do przerwy 0:0'''

Drugą część gry rozpoczynają Francuzi... i pewnie dlatego w 57 minucie strzelają bramkę!!! Francja wygrywa! i nadal prze! nadal biega z piłką do przodu! czy będzie 2:0? Dowiemy się później... [[Reklama|Reklamy]] ''Philipsa'' i ''[[McDonald|McDonalda]]'' dumnie spąglądają na nas, a Francuzi ciągle prowadzą, mimo desperackich ataków Brazylijczyków. Sędzia doliczył [[3 minuty]], jednak co to dla nich? Nic... Francuzi w półfinale!!!
Drugą część gry rozpoczynają Francuzi... i pewnie dlatego w 57 minucie strzelają bramkę!!! Francja wygrywa! i nadal prze! nadal biega z piłką do przodu! czy będzie 2:0? Dowiemy się później... [[Reklama|Reklamy]] ''Philipsa'' i ''[[McDonald's]]a'' dumnie spoglądają na nas, a Francuzi ciągle prowadzą, mimo desperackich ataków Brazylijczyków. Jednak Barthez nie zapomniał zaczarować bramki... Sędzia doliczył [[3 minuty]], jednak co to dla nich? Nic... Francuzi w półfinale!!!

Ten sam komentator

Ehh, a tak liczyłem na tę Francję... A właśnie, wie pan może, kto wygrał??

Mirosław Trzeciak o jednym z zawodników

Miałem już wchodzić, ale wygląda na to, że nie byłem potrzebny.

Grzegorz Rasiak, legenda polskiej piłki, o tym meczu

Nie wiedziałem, że Barthez jest katolikiem.

Pewien nonsensopedysta po meczu

Mecz Brazylia vs. Francja (Mundial 2006) rozpoczął się 1 lipca o godzinie 2100. Piłkarze z Brazylii śpiewają hymn swojego kraju. Teraz rozbrzmiewa Marsylianka... przypomina się poprzedni mecz Francuzów. Wymiana proporców i gramy! Rozpoczyna Brazylia... i właściwie nic emocjonującego poza tym się nie dzieje. Widzowie we Frankfurcie oglądają zacięty mecz, w którym im bliżej końca, tym większą przewagę mieli Francuzi. Drużyna Parreiry rozczarowuje swoich sympatyków, ale mimo to nic się nie dzieje. Sędzia doliczył 1 minutę, jednak skończył mecz 2 minuty później. OBŁĘD!!!

Do przerwy 0:0

Drugą część gry rozpoczynają Francuzi... i pewnie dlatego w 57 minucie strzelają bramkę!!! Francja wygrywa! i nadal prze! nadal biega z piłką do przodu! czy będzie 2:0? Dowiemy się później... Reklamy Philipsa i McDonald'sa dumnie spoglądają na nas, a Francuzi ciągle prowadzą, mimo desperackich ataków Brazylijczyków. Jednak Barthez nie zapomniał zaczarować bramki... Sędzia doliczył 3 minuty, jednak co to dla nich? Nic... Francuzi w półfinale!!!

Francja wygrała z Brazylią 1:0