NonNews:Argentyna vs. Meksyk (Mundial 2006): Różnice pomiędzy wersjami

M
M
Linia 8: Linia 8:
'''Po 90 minutach nadal 1:1, jednak to nie koniec emocji'''

Dogrywkę rozpoczynają Argentyńczycy. 98 minuta i... gol, właśnie dla nich... czy awansują dalej? Sędzia do jej pierwszej części dolicz minutę.
Dogrywkę rozpoczynają Argentyńczycy. 98 minuta i... gol, właśnie dla nich... czy awansują dalej? Sędzia do jej pierwszej części dolicza minutę.

'''Szybka zmiena połów i druga część dogrywki - 2:1'''

Wersja z 23:17, 24 cze 2006

Mecz Argentyna vs. Meksyk (Mundial 2006) rozpoczął 24 czerwca o godzinie 2100. Argentyńczycy jak zawsze skupieni podczas hymnu, nikt z piłkarzy nie nuci narodowej pieśni... Wszyscy Meksykanie śpiewają swój hymn trzymając ręce na piersiach. Zaczynają właśnie oni i głównie z tego powodu już w 6 minucie strzelili bramkę... Było 0:1... ale trwało to tylko 4 minuty, kiedy to padło wyrównanie. 1:1! Argentyna lubi grać taką piłkę. Wyraznie przeważa na boisku i tak już zostało do końca połowy. Sędzia doliczył 2 minuty. Mecz trwał jednak jeszcze 3...OBŁĘD!!!

Do przerwy - 1:1

Drugą część gry zaczynają piłkarze Argentyńskiej drużyny piłkarskiej i to oni w niej dominują, a mimo to do 72 minuty wciaz niewiele się dzieje na boisku... Jakoś więcej bramek nie pada i niec nie zapowiada, by się miało to zmienić... choć w 84 minucie wszedł Leo Messi, jeszcze wszystko możliwe. Sędzia dolicza 3 minuty... czyżby miała być dogrywka? Tak, tak, tak! Dogrywka! Choć powinna być bramka w 92 minucie! Sędzia się pomylił... Obłęd!

Po 90 minutach nadal 1:1, jednak to nie koniec emocji

Szybka zmiena połów i druga część dogrywki - 2:1

Jeszcze tylko 15 minut gry! Jeśli nie padnie wyrównanie, po tym czasie będzie koniec spotkania.

Drugą część zaczynają Meksykanie. Kibice z Argentyny świętują już zwycięstwo...

Szablon:Stubspo