NonNews:Argentyna vs. Serbia i Czarnogóra (Mundial 2006): Różnice pomiędzy wersjami

M
M
Linia 3: Linia 3:
'''Mecz [[Argentyna]] vs. [[Serbia i Czarnogóra]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczął się [[16 czerwca]] o godzinie 15<sup>00</sup>.

Piłkarze obu ekip wyszli na murawę boiska w wielkim skupieniu, po paru minutach przystąpili do śpiewania [[hymn]]u. Hymn Serbii wydał mi się bardzo znajomy... był to [[hymn Polski]] śpiewany 28,357 raza wolniej, a do tego w innym języku dla niepoznaki. Spotkanie toczy się pod dyktando [[Argentyna|Argentyny]], juz w 6 minucie spotkania piłkarze tejże reprezentacji zmienili wynik spotkania na '''1:0''', po 25 minutach strzelili drugą bramkę, a po następnych 10 autor pierwszej bramki pokusił się o drugą i było już '''3:0'''.
Piłkarze obu ekip wyszli na murawę boiska w wielkim skupieniu, po paru minutach przystąpili do śpiewania [[hymn]]u. Hymn Serbii wydał mi się bardzo znajomy... był to [[hymn Polski]] śpiewany 28,357 raza wolniej, a do tego w innym języku dla niepoznaki. W podstawowym składzie ''Argentyny'' brakowało ''Messiego'', który wylądował na ławce rezerwowych. Spotkanie toczy się pod dyktando [[Argentyna|Argentyny]], juz w 6 minucie spotkania piłkarze tejże reprezentacji zmienili wynik spotkania na '''1:0''', po 25 minutach strzelili drugą bramkę, a po następnych 10 autor pierwszej bramki pokusił się o drugą i było już '''3:0'''.

'''Do przerwy ''Argentyna'' prowadzi z ''Serbią'' ''3:0''

W 58 minucie obie drużyny dokołały już 2 zmian, jednak patrząc na boisko nadal nie dawało się na nim zauważyć [[Leo Messi|Leo Messiego]].

{{stubspo}}
{{stubspo}}

Wersja z 16:24, 16 cze 2006

Mecz Argentyna vs. Serbia i Czarnogóra (Mundial 2006) rozpoczął się 16 czerwca o godzinie 1500.

Piłkarze obu ekip wyszli na murawę boiska w wielkim skupieniu, po paru minutach przystąpili do śpiewania hymnu. Hymn Serbii wydał mi się bardzo znajomy... był to hymn Polski śpiewany 28,357 raza wolniej, a do tego w innym języku dla niepoznaki. W podstawowym składzie Argentyny brakowało Messiego, który wylądował na ławce rezerwowych. Spotkanie toczy się pod dyktando Argentyny, juz w 6 minucie spotkania piłkarze tejże reprezentacji zmienili wynik spotkania na 1:0, po 25 minutach strzelili drugą bramkę, a po następnych 10 autor pierwszej bramki pokusił się o drugą i było już 3:0.

Do przerwy Argentyna prowadzi z Serbią 3:0

W 58 minucie obie drużyny dokołały już 2 zmian, jednak patrząc na boisko nadal nie dawało się na nim zauważyć Leo Messiego.

Szablon:Stubspo