NonNews:Brazylia vs. Chorwacja (Mundial 2006): Różnice pomiędzy wersjami

M (dodano {{NonNews data}})

(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 14: Linia 14:
:<code>Komentator o Kace</code>

'''Mecz [[Brazylia]] vs. [[Chorwacja]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczął się [[szablon:13 czerwca|13 czerwca]] o godzinie 21<sup>0</sup>. Ronaldo w chwili rozpoczęcia miał nadwagę. Sam prezydent Brazyli przeprosił go za to (istnieje tradycja, w której prezydent tego 185-milionowego kraju na czas mistrzostw zostaje zrównany w posiadanym autorytecie z każdym z osobna piłkarzem reprezentacji).
'''Mecz [[Brazylia]] vs. [[Chorwacja]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczął się [[13 czerwca]] o godzinie 21<sup>0</sup>. Ronaldo w chwili rozpoczęcia miał nadwagę. Sam prezydent Brazyli przeprosił go za to (istnieje tradycja, w której prezydent tego 185-milionowego kraju na czas mistrzostw zostaje zrównany w posiadanym autorytecie z każdym z osobna piłkarzem reprezentacji).
A tak w ogóle to tam się nic nie dzieje. W 27 minucie nadal 0:0. W 44 było 1:0, bo nie ma takiej połowy, żeby Brazylia nie strzeliła.

Tony Halik o wyjeździe Chorwatów na mundial

Obrońcy reprezentacji Chorwacji podejmują ciężką walkę z kaką.

Komentator o wręcz syzyfowej pracy chorwackich obrońców

Doświadczony, sprytny – odepchnął rywala w sposób nieprzepisowy.

Komentator o Emersonie

Poprzecznym zagraniem chciał uaktywnić Kakę.

Komentator o Kace

Mecz Brazylia vs. Chorwacja (Mundial 2006) rozpoczął się 13 czerwca o godzinie 210. Ronaldo w chwili rozpoczęcia miał nadwagę. Sam prezydent Brazyli przeprosił go za to (istnieje tradycja, w której prezydent tego 185-milionowego kraju na czas mistrzostw zostaje zrównany w posiadanym autorytecie z każdym z osobna piłkarzem reprezentacji). A tak w ogóle to tam się nic nie dzieje. W 27 minucie nadal 0:0. W 44 było 1:0, bo nie ma takiej połowy, żeby Brazylia nie strzeliła.

Do przerwy było 1:0 dla Brazylii.

Po przerwie Brazylijczycy grali wszystkie piłki na Ronaldinho, Ronaldinho tańczył, ale sam dużo wytańczyć nie mógł. Piętnaście minut przed końcem dalej było 1:0. Ronaldinho nawet samotnie stawał w murze podczas wolnego. Ostatecznie Brazylia wygrała 1:0.