NonNews:Niemcy vs. Argentyna (Mundial 2006): Różnice pomiędzy wersjami

Linia 1: Linia 1:
<code>''Nie miał oczu z tyłu głowy, nie widział, jak ustawieni są niemieccy obrońcy''</code>
{{aktualne}}
:<code>Komentator [[Polsat]]u o Tevez'ie</code>
'''Mecz [[Niemcy]] vs. [[Argentyna]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczą się [[30 czerwca]] o godzinie 17<sup>00</sup>.

Już w 3 minucie ''Podolski'' dostał [[żółta kartka|żółtą kartkę]] za faul. W pierwszym kwadransie gry zobaczyliśmy serie nieudanych rzutów wolnych i rożnych po obu stronach.
<code>''Ale!!! Uwaga!!! Gol!!! Gol!!! Jest!!! Nie!!! Jest!!! Nie ma...!!!''</code>
{{stubspo}}
:<code>Znów ten sam komentator komentując akcję Argentyny.</code>

<code>''Idę zjeść kanapkę.''</code>
:<code>[[Paweł Janas]] po niestrzelonym karnym Cambiasso.</code>

'''Mecz [[Niemcy]] vs. [[Argentyna]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczą się [[30 czerwca]] o godzinie 17<sup>00</sup>. Rozpoczynają Argentyńczycy. Już w 3 minucie ''Podolski'' dostał [[żółta kartka|żółtą kartkę]] za faul. W pierwszym kwadransie gry zobaczyliśmy serie nieudanych rzutów wolnych i rożnych po obu stronach. Nudny, mecz... Zawodnicy bawią się tylko piłką.

'''Do przerwy ''0:0'' na korzyść [[sędzia piłkarski|sędziego]].

Piłkę w tej połowie pierwszy dotknął Klose... jednak szybko ją stracił i w 49 minucie padł '''GOOOOOL!!! Dla Argentyny!'''... Minuty później bramkarz ''Argentyny'' dostał kontuzji i został zmieniony... A w 80 minucie bramkę wyrównującą strzelił ''Klose''. '''''Do boju [[Polska|Polsko]]!''''' Sędzia dolicza 4 minuty... pewnie będzie dogrywka...

'''I co? po 90 minutach 1:1, a takim wynikiem mecz się nie zakończy.<br>Przed nami ''Extra Time* ''!'''

Pierwszą część ''Extra Time'a'' rozpoczęli Argentole, jednak nic nie wskórali. Nadal 1:1.

'''Zapraszamy na II część ''Extra Time'a'''''

Rozpoczęli Niemcy... Czy będą karne? z dogrywką miałem rację, a teraz? na razie 1:1... I znów miałem rację. Karne!

'''Z meczu 1:1. Teraz o wyniku będą decydować stałe fragmenty. Karne!'''

''Karne:''

<math>Niemcy:O|O|O|O</math><br>
<math>Argentyna:O|X|O|X</math><br>

''Objaśnienie:'' ''Szwaby'' strzelają, a jeden ''Argentyńczyk'' nie. ''Polacy'' też strzelają - ''Podolski'' i '''Goool!''' Po chwilowej niedyspozycji ''Argentyńczycy'' znów zaczęli strzelać, ale tylko na chwile! ''Lehman'' broni, a ''Fryce'' w półfinale, który zagrają w Dortmundzie, nie w Afryce.

Komentator Polsatu o Tevez'ie

Ale!!! Uwaga!!! Gol!!! Gol!!! Jest!!! Nie!!! Jest!!! Nie ma...!!!

Znów ten sam komentator komentując akcję Argentyny.

Idę zjeść kanapkę.

Paweł Janas po niestrzelonym karnym Cambiasso.

Mecz Niemcy vs. Argentyna (Mundial 2006) rozpoczą się 30 czerwca o godzinie 1700. Rozpoczynają Argentyńczycy. Już w 3 minucie Podolski dostał żółtą kartkę za faul. W pierwszym kwadransie gry zobaczyliśmy serie nieudanych rzutów wolnych i rożnych po obu stronach. Nudny, mecz... Zawodnicy bawią się tylko piłką.

Do przerwy 0:0 na korzyść sędziego.

Piłkę w tej połowie pierwszy dotknął Klose... jednak szybko ją stracił i w 49 minucie padł GOOOOOL!!! Dla Argentyny!... Minuty później bramkarz Argentyny dostał kontuzji i został zmieniony... A w 80 minucie bramkę wyrównującą strzelił Klose. Do boju Polsko! Sędzia dolicza 4 minuty... pewnie będzie dogrywka...

I co? po 90 minutach 1:1, a takim wynikiem mecz się nie zakończy.
Przed nami Extra Time* !

Pierwszą część Extra Time'a rozpoczęli Argentole, jednak nic nie wskórali. Nadal 1:1.