NonNews:Brazylia vs. Australia (Mundial 2006): Różnice pomiędzy wersjami

M
M
Linia 3: Linia 3:

'''Koniec pierwszej połowy, po której ''Brazylia'' remisuje z ''Australią'' 0:0'''

Drugą połowę rozpoczynają ''Australijczycy''.

{{stubspo}}
{{stubspo}}

Wersja z 19:06, 18 cze 2006

Mecz Brazylia vs. Australia (Mundial 2006) rozpoczął się 18 czerwca o godzinie 1800. Na stadionie w Monachium odegrano hymny obu drużyn. Zwycięzca tej konfrontacji zapewni sobie awans do 1/8 finału. Remis oznacza, że o przejściu dalej zadecydują mecze w których Brazylia zagra z Japonią, zaś Chorwacja z Australią. Rozpoczynają ubrani na żółto Brazylijczycy, Australijczycy na granatowo próbować będą odbierać im piłkę. W 3 minucie pierwszy strzał na australijską bramkę! Ronaldo (bez formy w poprzednim meczu) świetnie zagrał do Kaki, który bez namysłu uderzył z 20 metrów... piłka jednak minęła słupek bramki. Po 2 minutach Australijczycy oddali pierwszy celnt strzał. Brazylijczycy próbują czarować, jednak piłkarze reprezentacji Australii też nie chcą pozostać dłużni, świetnie tłumią potencjalnie groźne akcje Brazylijczyków... Ronaldinho w polu karnym... przewrócił się... na piłce... Teraz Ronaldo, taka sama sytuacja... ale trafia w Grella... Australijczycy znów świetnie się bronią... Kaka znalazł w polu karnym Ronaldo, który chciał oddać strzał, ale nie trafił w piłkę... W 40 minucie na murawie położył się kontuzjowany Popovich.. najprawdopodbniej nie będzie chciał dokończyć tego spotkania... Tak! miałem rację, minutę puźniej zszedł z boiska... Sędzia doliczył 2 minuty...

Koniec pierwszej połowy, po której Brazylia remisuje z Australią 0:0

Drugą połowę rozpoczynają Australijczycy.

Szablon:Stubspo