NonNews:Chorwacja vs. Australia (Mundial 2006): Różnice pomiędzy wersjami

M
M (dodano {{NonNews data}})

(Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 11 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
<code>''Wczoraj byłem na tym teście, wie pan. Wyszło, że nie jeste... mecz?''</code>
:<code>[[Paweł Janas]] zapytany o wynik</code>

<code>'''''Australijczycy''' to nie są [[piekarz]]e.''</code>
:<code>Komentator o drużynie '''Australii'''</code>

'''Mecz [[Chorwacja]] vs. [[Australia]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczął się [[22 czerwca]] o godzinie 21<sup>00</sup>. Tylko jedna drużyna mogła wyjść z grupy; dobrze, że w fazie grupowej nie ma dogrywek, bo Australijczycy mieli na trzecią w nocy bilety do domu i musieli się wcześniej zdrzemnąć. Od drugiej minuty było '''1:0''' dla Chorwacji. Australijczycy mimo wielu [[dobitka|dobitek]] zawsze trafiali w swoich, stojących tyłem, zawodników. W przerwach w grze zawodnicy wymieniali się informacjami na temat jadowitości zwierząt zamieszkujących wybrzeża obu krajów. Wygrali Chorwaci ze swoimi [[meduza]]mi, bo australijskich [[rekin|rekinów]] nie dało zaliczyć się do zwierząt jadowitych. [[Faul]]e w tym meczu na zwolnieniach były wyjątkowo śmieszne (np. trzy kroczki do tyłu i bum na [[dupa|dupę]]). Australijczycy nie mogli wrócić do ojczyzny z pustymi ręcami, bo by ich nikt nie wpuścił, dlatego wbili na '''1:1.'''
'''Mecz [[Chorwacja]] vs. [[Australia]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczął się [[22 czerwca]] o godzinie 21<sup>00</sup>. Tylko jedna drużyna mogła wyjść z grupy; dobrze, że w fazie grupowej nie ma dogrywek i przygrywek, bo Australijczycy mieli na trzecią w nocy bilety do domu i musieli się wcześniej zdrzemnąć. Od drugiej minuty było '''1:0''' dla Chorwacji. Australijczycy mimo wielu [[dobitka|dobitek]] zawsze trafiali w swoich, stojących tyłem, zawodników. W przerwach w grze zawodnicy wymieniali się informacjami na temat jadowitości zwierząt zamieszkujących wybrzeża obu krajów i głosowali za odejściem [[szoferki]]. Ta jednak wyczuła atmosferę zagrożenia i zręcznie podrzuciła regulamin zakazujący takowych głosowań. Wygrali Chorwaci ze swoimi [[meduza]]mi, bo australijskich [[rekin|rekinów]] nie dało zaliczyć się do zwierząt jadowitych. [[Faul]]e w tym meczu na zwolnieniach były wyjątkowo śmieszne (np. trzy kroczki do tyłu i bum na [[dupa|dupę]]) lub salto w powietrzu i bum na głowę. Australijczycy nie mogli wrócić do ojczyzny z pustymi rękami i podbitymi oczami, bo by ich nikt nie wpuścił, dlatego wbili na '''1:1.'''

'''Do przerwy był remis 1:1.'''

'''Mecz zakończył się wynikiem 2:2.''' Druga połowa była identyczna jak pierwsza, więc zamiast liczyć na jej opis, przeczytaj sobie jeszcze raz opis pierwszej. Chorwacja awansowała do jednej ósmej finału. Na początku było napisane inaczej? Witamy w [[Nonsensopedia|Nonsensopedii]]!

'''Ciekawostka: (W 90 minucie zawodnik reprezentacji Chorwacji dostał drugą [[żółta kartka|żółtą kartkę]], jednak nie dostał [[kolor czerwony|czerwonej]]. [[Czerwona kartka|Czerwoną kartę]] ujrzał dopiero po uzyskaniu trzeciej [[kolor żółty|żółtej]]).'''

{{Korektor}}: ''Chorwacja awansowała do jednej ósmej finału''? Stop, stop, stop, stop, stop! '''Australia awansowała.'''

'''Komentator:''' witamy w Nonsensopedii, witamy! U nas niczego nie możesz być pewnym!

{{Mundial mecze}}

{{NonNews data|22 czerwca 2006}}
[[Kategoria:Mundial 2006]]
[[Kategoria:NonNews 2006 – mundial]]

Aktualna wersja na dzień 12:53, 2 maj 2020

Wczoraj byłem na tym teście, wie pan. Wyszło, że nie jeste... mecz?

Paweł Janas zapytany o wynik

Australijczycy to nie są piekarze.

Komentator o drużynie Australii

Mecz Chorwacja vs. Australia (Mundial 2006) rozpoczął się 22 czerwca o godzinie 2100. Tylko jedna drużyna mogła wyjść z grupy; dobrze, że w fazie grupowej nie ma dogrywek i przygrywek, bo Australijczycy mieli na trzecią w nocy bilety do domu i musieli się wcześniej zdrzemnąć. Od drugiej minuty było 1:0 dla Chorwacji. Australijczycy mimo wielu dobitek zawsze trafiali w swoich, stojących tyłem, zawodników. W przerwach w grze zawodnicy wymieniali się informacjami na temat jadowitości zwierząt zamieszkujących wybrzeża obu krajów i głosowali za odejściem szoferki. Ta jednak wyczuła atmosferę zagrożenia i zręcznie podrzuciła regulamin zakazujący takowych głosowań. Wygrali Chorwaci ze swoimi meduzami, bo australijskich rekinów nie dało zaliczyć się do zwierząt jadowitych. Faule w tym meczu na zwolnieniach były wyjątkowo śmieszne (np. trzy kroczki do tyłu i bum na dupę) lub salto w powietrzu i bum na głowę. Australijczycy nie mogli wrócić do ojczyzny z pustymi rękami i podbitymi oczami, bo by ich nikt nie wpuścił, dlatego wbili na 1:1.

Do przerwy był remis 1:1.

Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Druga połowa była identyczna jak pierwsza, więc zamiast liczyć na jej opis, przeczytaj sobie jeszcze raz opis pierwszej. Chorwacja awansowała do jednej ósmej finału. Na początku było napisane inaczej? Witamy w Nonsensopedii!

Ciekawostka: (W 90 minucie zawodnik reprezentacji Chorwacji dostał drugą żółtą kartkę, jednak nie dostał czerwonej. Czerwoną kartę ujrzał dopiero po uzyskaniu trzeciej żółtej).

Ko®e©to®: Chorwacja awansowała do jednej ósmej finału? Stop, stop, stop, stop, stop! Australia awansowała.

Komentator: witamy w Nonsensopedii, witamy! U nas niczego nie możesz być pewnym!