NonNews:Korea Południowa vs. Togo (Mundial 2006): Różnice pomiędzy wersjami

{{cytat|Znów te [[Murzyn|bambusy]]?|[[Paweł Janas]] o reprezentacji [[Togo]]}}
<code>''A jak oni się będą przepraszać za pomówienia?''</code>
:<code>[[Jacek Kurski]] o umiejętności językowych '''obu drużyn'''</code>
{{cytat|A jak oni się będą przepraszać za pomówienia?|[[Jacek Kurski]] o umiejętnościach językowych '''obu drużyn'''}}

'''Mecz [[Korea Południowa]] vs. [[Togo]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczął się [[13 czerwca]] o godzinie 15<sup>00</sup>. Czarni mieszkańcy Togo wyszli w żółtych strojach, a żółci mieszkańcy Korei wyszli w Czerwonych. Reprezentacja [[Indianie|Indian]] zapowiedziała, że w następnych mistrzostwach zagra na czarno, aby umacnić braterstwo między rasami. W 31 minucie Togoańczycy, Togczycy, Togoczyńcy... w każdym razie strzelili.
'''Mecz [[Korea Południowa]] vs. [[Togo]] ([[mistrzostwa świata w piłce nożnej 2006|Mundial 2006]])''' rozpoczął się [[13 czerwca]] o godzinie 15<sup>00</sup>. Czarni mieszkańcy Togo wyszli w żółtych strojach, a żółci mieszkańcy Korei wyszli w Czerwonych. Reprezentacja [[Indianie|Indian]] zapowiedziała, że w następnych mistrzostwach zagra na czarno, aby umocnić braterstwo między rasami. W 31 minucie Togoańczycy, Togczycy, Togoczyńcy... w każdym razie strzelili.

'''Do przerwy wynik uszczęśliwia reprezentantów ''Togo'', którzy prowadzą jedną bramką.'''
'''Do przerwy wynik uszczęśliwia reprezentantów ''Togo'', którzy prowadzą jedną bramką, bo na chwilę na boisko wszedł ktoś tam i strzelił z prędkością 2000kmh na godz. i rozpierdzielił bramkę.

W przerwie zmiana w reprezentacji Korei - schodzi ''Kim Jin-Kyu'', wchodzi ''Ahn Jung-Hwan''. Zauważyli to tylko Azjaci. W 53 minucie Koreańczycy pozbyli się z boiska Togijskiego obrońcy (dostał [[czerwona kartka|czerwoną kartkę]]), a zaraz potem strzelili z wolnego tam, gdzie nieszczęśnik jeszcze przed chwilą stał. Potem dobili na 2:1, czym dobili Togańczyków, których roczne [[PKB]] równa się kosztom wyjazdu na mundial.
W przerwie zmiana w reprezentacji Korei - schodzi ''Kim Jin-Kyu'', wchodzi ''Ahn Jung-Hwan''. Zauważyli to tylko Azjaci. W 53 minucie Koreańczycy pozbyli się z boiska Togijskiego obrońcy (dostał [[czerwona kartka|czerwoną kartkę]]), a zaraz potem strzelili z wolnego tam, gdzie nieszczęśnik jeszcze przed chwilą stał. Potem dobili na 2:1, czym dobili Togańczyków, których roczne [[Produkt Krajowy Brutto|PKB]] równa się kosztom wyjazdu na mundial.

'''Jak widać, limit szczęścia dla Tog...eeij...?eee... się wyczerpał i ich reprezentacja przegrała ''2:1'' z drużyną Korei.'''

Paweł Janas o reprezentacji Togo

A jak oni się będą przepraszać za pomówienia?

Jacek Kurski o umiejętnościach językowych obu drużyn

Mecz Korea Południowa vs. Togo (Mundial 2006) rozpoczął się 13 czerwca o godzinie 1500. Czarni mieszkańcy Togo wyszli w żółtych strojach, a żółci mieszkańcy Korei wyszli w Czerwonych. Reprezentacja Indian zapowiedziała, że w następnych mistrzostwach zagra na czarno, aby umocnić braterstwo między rasami. W 31 minucie Togoańczycy, Togczycy, Togoczyńcy... w każdym razie strzelili.

Do przerwy wynik uszczęśliwia reprezentantów Togo, którzy prowadzą jedną bramką, bo na chwilę na boisko wszedł ktoś tam i strzelił z prędkością 2000kmh na godz. i rozpierdzielił bramkę.

W przerwie zmiana w reprezentacji Korei - schodzi Kim Jin-Kyu, wchodzi Ahn Jung-Hwan. Zauważyli to tylko Azjaci. W 53 minucie Koreańczycy pozbyli się z boiska Togijskiego obrońcy (dostał czerwoną kartkę), a zaraz potem strzelili z wolnego tam, gdzie nieszczęśnik jeszcze przed chwilą stał. Potem dobili na 2:1, czym dobili Togańczyków, których roczne PKB równa się kosztom wyjazdu na mundial.

Jak widać, limit szczęścia dla Tog...eeij...?eee... się wyczerpał i ich reprezentacja przegrała 2:1 z drużyną Korei.

Przyjecie.jpg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny piłki nożnej. Jeśli odróżniasz Borubara od Perejry – rozbuduj go.