Autostrada A1

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Autostrada A1 przyszłości

Autostrada A1 – ciąg dwóch kresek na mapie Polski biegnący z północy na południe. Obecnie powstałe kreski nie nadają się do zwiedzania palcem po mapie, gdyż są zbyt ostre, przez co w przychodniach jest coraz więcej pacjentów z ranami palców. Wielu uważa, że takowa droga nie istnieje, jednak zdjęcie uchwycone przez jednego z traperów udowadnia, że zalążki tej autostrady istniały już w średniowieczu.

Pierwsza z kresek ciągłych-ostrych zaczyna się w na północy, a kończy się gdzieś w Strychowie, kolejne pojawiają się w okolicach Śląska, jednak kończą się szybciej niż zaczęły – właśnie ten odcinek powoduje głębokie rany palców. Bardzo ostre kreski przerywane powodują niestety rozerwania opuszek palców, przez co pogotowie ma mnóstwo pracy. W przyszłości kreski mają zostać wyprofilowane w taki sposób, aby palce większości marzycieli nie kaleczyły się.

Trasa charakteryzuje się przede wszystkim bardzo niskimi opłatami za przejazd, ponieważ na całej autostradzie liczącej prawie 570 km płaci się tylko za przejechanie odcinka o długości 140 km. Dzieje się tak dlatego, że jedynie ten odcinek istnieje. Obecnie planuje się planowanie projektowania dalszej części trasy.

W wyniku spisku Autobana Eins omija Bydgoszcz.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]