George Walker Bush

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z George Bush)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ujednoznacznienie George Bush przekierowuje tutaj. Zobacz też starszego Busha.
Orędzie do narodu
Kolejny powód aby zbudować tarczę antyrakietową
Portret pamięciowy
Krzak w pracy

Panowanie każdego tyrana kończy się.

Busz o sobie samym

Wstaję rano. Jaki kraj dzisiaj rozpiiiiiić?

Z pamiętnika Dżordża

– Co? Ja też nie wiem gdzie to jest… Ale rozwalcie ich!

Jedna z wielu ważnych rozmów telefonicznych Busza

Nie słyszę, bo nie widzę…

Wypowiedź podczas wyborów prezydenckich, na pokładzie samolotu

Naukowcy wierzą, że mogą być w stanie nauczyć ptaki gramatyki… i jeżeli im się to uda, spróbują zrobić to samo z prezydentem Bushem.

David Letterman o Bushu

You forgot Poland

George Bush o Polsce

Dżordż Dablju Busz (ur. 6 lipca 1946) – dyktator, najbardziej poszukiwany terrorysta świata. Zaraz po nim jest Blair. Obaj są zamieszani w ataki na neutralny Irak i Afganistan.

Gdy był mały bawił się w Indian. Teraz jego ulubione zajęcie owocuje wytryskiem ropy z jego Iraku. Dżordż Busz niedawno zamieszkał w Białym Domu w Łoszingtonie w USA. Tak tak, w tym samym USA, co Władca Pierścieni 11 września zburzył Dwie Wieże.

Mając 30 lat Dżordż wynalazł dysleksję, którą natychmiast sobie wszczepił.

Dżordż Busz zawsze miał wątpliwości co do tego, gdzie jest i co robi. Dlatego często patrzy w kamerę swoim słodko-zniewalająco-nicnierozumiejącym spojrzeniem.

Szeroko znany jest ze swoich klarownych, wręcz łopatologicznych wypowiedzi, które swą prostotą urzekły internautów, którzy postanowili pokazać je całemu światu raz jeszcze. Oto kilka z nich:

Pamiętajcie, że jeśli mówię o wojnie, mówię o pokoju.

(o Al-Kaidzie) Oni nigdy nie przestają myśleć o tym, jak zaszkodzić naszej ojczyźnie, i my też.

Myślę, że wojna to niebezpieczne miejsce.

W przeciwieństwie do Buszu, który zamieszkuje, nie lubi Hoop-Coli.

To nieprawda, że Bush nie lubi pornoli.

Zdanie George'a Busha o Europie[edytuj]

Europa to piękny kraj. Jechałem tam raz koleją transsyberyjską i hiszpańskie landy zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Próbowałem włoskich serów, słowackiego wina i greckiego piwa. Równinna Grecja przywiodła mi na myśl żyzny Tybet, który wciąż stara się o wejście do Unii Europejskiej. Odwiedziłem Anglię, gdzie podjęła mnie królowa Victoria Beckham i Francję, gdzie miała być groźna scytyjska mafia, ale nikt mnie nie zabił. W ogóle Anglia i Francja są świetne i nie rozumiem dlaczego ich mieszkańcy wykopali między swoimi państwami Kanał Sueski. Poza tym ten kanał powinien się raczej nazywać kanałem londyńsko-brukselskim, od nazw stolic.

Żałuję, że duża część Europy jest ciągle komunistyczna i taka Białoruś ciągle nie oderwała się od Syberii, Szwecja od Szwajcarii, a Słowenia nie może oddzielić się od Słowacji. Należy szybko zrobić coś w kierunku tego, aby wszyscy Słowianie mieli w końcu swój własny kraj. Polacy powinni zabiegać o poszerzenie granic, bo ciągle ktoś z Polski wyjeżdża i jak tak dalej pójdzie, to przestanie im przysługiwać przydział linii brzegowej. Zresztą kto by tam chciał mieć dostęp do Morza Martwego, jeżeli graniczy się z tak dynamiczną Azją. Za to koniecznie należałoby wyzwolić Kraj Basków, bo ta włoska okupacja jest nie do pomyślenia.

Nienawiść wobec Busha[edytuj]

Galeria[edytuj]

Zobacz też[edytuj]

NonNews
Zobacz w NonNews tematy:

Noncytaty
Zobacz cytaty: