Kenzen Robo Daimidaler

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Tytułowy bohater w swojej majestatycznej pozie

Kenzen Robo Daimidaler (jap. Zdrowy Lobo Daimidaler) – anime i manga, która powstała specjalne dla fanów robotyki, piersi, rozwałki, cycków, pingwinów oraz oppai. W tym anime nie zabraknie dramatycznych scen z cyckami ze zniszczeniami, emocjonujących scen z piersiami relacjami między bohaterami oraz Pingwinów z Wielkimi Kutasami Ogonami z Przodu.

Fabuła[edytuj • edytuj kod]

Typowy Japoński Licealista™, Kouichi Madanbashi podczas powrotu ze szkoły zostaje napadnięty przez bandę żuli Pingwinów z Wielkimi Dzidami Ogonami z Przodu, ale na szczęście pojawia się Kyouko Sonan i za pomocą swoich dwóch wielkich atutów Kouchi dostaje erekcji Wielką Moc, dzięki której świecąc na różowo pokonał Pingwiny z Madagaskaru Wielkimi Ogonami z Przodu. Potem Kouchi udaje się z Kyouko do kółka robotyki i dostaje do użytku wielkiego, tytułowego robota z wielką łapą.

Bohaterowie[edytuj • edytuj kod]

  • Kouichi Madanbashi – (nie)Typowy Japoński Licealista™, zboczuch, który zamiast ratować miasto, chętnie by zgwałcił wypieścił jakąś dziewczynę (ale w sumie pieści dziewczynę i ratuje miasto w tej samej chwili). Jego ofiarą partnerką jest Kyouko Sonan. Potem na jakiś czas umiera znika, żeby później pojawić się w swojej majestatycznej postaci (jak to zawsze jest w Shounenach).
  • Kyouko Sonan – dziewczyna z wielkim i majestatycznym biustem. Jest gwałcona pieszczona przez Kouichi, żeby ten zyskał więcej sił. Na początku jest źle nastawiona co do zachowania tego brudnego zboczucha, ale później się w nim zakochuje. Kiedy Kouichi gdzieś się podział, ona przeżywała wielkiego kaca w wielkiej wannie z wielką łapą po wielkiej, wybuchowej libacji.
  • Schauma Shouma Ameku – jest tymczasowym zastępcą Sonan, ponieważ ona doświadcza Kaca Mordercy. Przez to, że jego dziewczyna, Kiriko, za bardzo przeżywała okres sytuację podczas walki, zmienił się w jednego z tych Pingwinów, co spowodowało u niej jeszcze większą depresję. Potem pojawia się spoko pingwin z spoko fryzem i za pomocą spoko maszyny zmienia go z powrotem w człowieka.
  • Kiriko Kiyuna – dziewczyna Shoumy, zastępuje Kouichiego (który gdzieś się podział po melanżu). Tak samo jak Kouichi zyskuje Siłę Miłości, ale zdobywa siłę w sposób normalny (ona nie gwałci, ona rozumie). Dostaje ostrej depresji, ponieważ jej chłopak zmienia się w Pingwina. Nie każdy wie, ale ona wcześniej sterowała robotem, jeszcze przed Kouichim.


Kogasa tatara chibi.png To jest tylko zalążek artykułu dotyczącego anime i mangi. Jeżeli jesteś miłośnikiem Hentai – rozbuduj go.