Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

dosł. Dopóki go kocham, nieważne że to mój brat!powieść opowiadająca o miłości dwojga ludzi różniących się tylko jedną sylabą. Posiada trzynastoodcinkowe anime.

Fabuła[edytuj]

Akito po sześciu latach rozstania ze swoją siostrą Akiko postanawia wynająć mieszkanie żeby z nią żyć. Okazuje się że Akiko chce się z nim rCenzura2.svgć, podczas gdy on twierdzi że kocha ją jako siostrę. Do ich życia wpierSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmentą się inne panienki, które po kolei wprowadzają się do burdelu.

Postaci[edytuj]

  • Himenokouji Akito – główny bohater i Standardowy Japoński Licealista™. Mimo iż załatwił wielgachny dom tylko dla ich dwojga, zapierdzielał na piechotę z Osaki do Tokio przed jego bogatą przybraną rodziną(której ta sytuacja się nie podobała), kuł dniami i nocami żeby dostać się do jej liceum i w tajemnicy pisze kazirodcze powieści, twierdzi że nie chce rCenzura2.svgć swojej siostry. Jedyny członek w samorządzie uczniowskim.
  • Himenokouji Akiko – siostra (przybrana, ale o tym nie wie) Akito. Ma niezmierne pragnienie zachowania gatunku ze swoim bratem. Sekretarka samorządu.
  • Natsuhara Anastasia – spadkobierczyni Korporacji Natsuhara, zajmującej się produkcją, dystrybucją i masturbacją. Jej polskie korzenie nie zostały nigdzie potwierdzone. Chce aby nazywać ją 'Dziurą'(jap. 'Ana'). Wiceprzewodnicząca samorządu.
  • Sawatari Ginbei Haruominajlepsza przyjaciółka Akito z Osaki. Jej przydomek wziął się nie, jak twierdzi większość, od srebrnych (jap. 'gin') włosów, ale od zachowania[1]. Jest tak przywiązana do swojego najbogatszego klienta przyjaciela że przeprowadziła się z wypasionego mieszkania do burdelu z kilkoma innymi kBlad.pngi. Skarbniczka samorządu.
  • Nikaidō Arashi – jednooka erotomanka. Rozdziewiczyła Akiko i prawdopodobnie Anastazję. Gdy nie jest napalona paraduje z drewnianym mieczem mówiąc mocnym akcentem przez co ludzie nie rozumieją co mówi i myślą że jest napalona 24/7. Przewodnicząca samorządu.
  • Takanomiya Arisa – córka Takanomiyów, u których Akito mieszkał przez ostatnie 6 lat, z którą w dodatku jest zaręczony. Ponieważ ma 12 lat, tylko Akiko bierze jej uczucia na serio. Później obie tworzą sojusz i decydują się dążyć do trójkąta z Akito.


Przypisy

  1. Japończycy nie rozróżniają N i M