Brothers Conflict

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Ławica sardynek pacyficznych. Nie ma to żadnego związku z mangą, ale ich obecność tutaj wciąż ma więcej sensu niż fabuła „Brothers Conflict”

Brothers Conflictanime i manga stworzona przez ludzi, którym nie wystarczy paru bishów do haremu, więc musieli dać ich aż trzynastu.

Fabuła[edytuj • edytuj kod]

Ema Hinata (główna bohaterka), która jest pozbawiona mózgu, pewnego dnia dowiaduje się że jej tatuś chce się ożenić się z pewną Miwą Asahiną, która jest matką trzynastu dorosłych dzieci, w dodatku samych mężczyzn, ale że Ema jest najlepszym przykładem idiotki nie pojmuje, że jej dorośli bracia mogą coś jej zrobić. Ema przeprowadza się do swoich braci i tak zaczyna się przygoda nieskończonego bezmózga i trzynastu braci.

Bohaterowie[edytuj • edytuj kod]

 • Ema Hinata (później Ema Asahina) – najprawdopodobniej zamieniła się mózgiem z jej wiewiórką (dlatego umie się z nią porozumieć). Nie wiadomo, jak zdała pierwszą klasę podstawówki i trafiła aż do szkoły średniej z takim móżdżkiem. Za wszelką cenę chce żyć w zgodzie z braćmi przez co była już przez trzech lub czterech pocałowana, a przez jednego ledwo co byłaby rozebrana. W prawdzie lubi się zabawiać z swoimi braćmi.
 • Masaomi Asahina – najstarszy i pierwszy syn w rodzinie Asahina. Lekarz i prawdopodobnie pedofil. Szczególne więzy łączą go z Wataru (najmłodszym synem), no cóż, co się dziwić, jak jest pedofilem. O dziwo nie molestował naszej głównej bohaterki jak niektórzy bracia (ale pewnie ma zamiar).
 • Ukyo Asahina – drugi syn. Trochę dziwny prawnik, który od czasu do czasu lubi sobie pofantazjować o zboczonych rzeczach z swoja siostrzyczką w roli głównej. Przegrał zakład z swoimi braćmi, dlatego jest kurą domową.
 • Kaname Asahina – trzeci syn. Podaje się za mnicha, a tak naprawdę jest najpopularniejszym hostem. Lubi podrywać swoją słodziutką siostrzyczkę (jak i pozostali). Zdaje się, że kręci też ze swoimi kolegami z swojego pseudo Klubu Mnichów (tak naprawdę klubu hostów).
 • Hikaru Asahina – czwarty syn/córka. Transwestyta tak doskonały, że jego siostra przy pierwszym spotkaniu pomyliła go z (prawdziwą) kobietą, ale że jest idiotką to pewnie normalne. Lubi podglądać, jak inni bracia robią nieprzyzwoite rzeczy z siostrunią i wstawiać to na RedTube. Jak jest transwestytą, to musi być też gejem, bo co to za transwestyta, który nie jest gejem?
 • Tsubaki Asahina – piąty synek. Dubbinger hentaiców. Jako pierwszy odważył się molestować Emę. Jego orientacja seksualna jest nie do końca znana: zdaniem niektórych jest biseksualistą, a zdaniem yaoistek jest w związku z Azusą, a Emą się tylko bawi. Kiedy chciał się zabawić z siostrzyczką w salonie przerwał mu to Azusa bo najprawdopodobniej dostał ataku wkurzu, gdy zobaczył że jego seme chce go zdradzić i od tamtej pory Tsubaki potajemnie się z nią zabawia.
 • Azusa Asahina – szósty syn. Też dubbinger hentaiców. Ma kompleks seme (Tsubakiego). Przez próbę zdradzenia go przez Tsubakiego, on parę dni później odegrał się i na złość podrywał główną bohaterkę (uke Azusa potrafi być niegrzeczny). Później się pogodził z Tsubakim i znowu jest grzecznym uke.
 • Natsume Asahina – siódmy syn. Twórca gier dla dorosłych (hentaiców). Kiedyś jedną z takich gier podarował siostrze i od tamtej pory ona kupuje ich coraz więcej. Zauważyliście, że ta trójka robi coś związanego z hentaicami i najbardziej podrywa Emę? Zaliczył Emę, kiedy Tsubaki i Azusa zajęli się sobą, jak to mówią: Kiedy dwóch się bije, trzeci korzysta. Jest prawdopodobieństwo zoofilem – lubi koty i on sam ma ich dwa, które noszą imiona jego braci (potajemnie kocha się w swoich starszych braciach). Kiedyś był w związku z Subaru (dziewiątym synem), ale zrobił coś złego (pewnie go zdradził) i Subaru postanowił go rzucić.
 • Louis Asahina – ósmy syn. Fryzjer z kiepskim sprzętem fryzjerskim (pomylił go z sprzętem ogrodniczym). Rozumie zwierzaka Emy, bo wprawdzie jest wróżką z bajki Dzwoneczek (to wyjaśnia, że był adoptowany), która zapragnęła być fryzjerem, więc wypił eliksir wzrostu i obciął se skrzydełka. Fantazjuje sobie czasami z włosami Emy, a ona sama go nie interesuje.
 • Subaru Asahina – dziewiąty syn. Kiepski koszykarz. Na widok Emy ma orgazm, dlatego tak dziwnie się zachowuje. Puszczał się kiedyś z Natsume, ale go rzucił (nie wiadomo z jakiego powodu). Po nocach wyobraża sobie siostrę w bikini.
 • Iori Asahina – dziesiąty syn. W domu cichy, uroczy księciunio zajmujący się ogrodem, a poza domem po dwudziestej czwartej chodzi do klubu Go Go, żeby tańczyć na rurze (dorabia tam sobie). Tylko trochę interesuje się Emą.
 • Yusuke Asahina – jedenasty syn. Podkochuję się w Emie od czasów, kiedy jeszcze nie wiedział, że są rodziną. Jego hobby to obserwowanie swojej siostry kiedy śpi. Miał okazję zobaczyć Emę w bikini, ale jest tak tępy, że wolał się uczyć na jakieś egzaminy (i robić jeszcze inne rzeczy). Ma zamiar poślubić Emę i pieCenzura2.svgć ją po nocach.
 • Futo Asahina – dwunasty syn. Piosenkarz, który naoglądał się zbyt dużo hentaiów, przez co jest zboczony. Próbował rozebrać siostrę gdy ta spała, ale się spocił i się nie udało. Jest sadystą. Jego hobby to wymyślanie zboczonych kar dla Emy.
 • Wataru Asahina – trzynasty synek. Mimo że jest najmłodszy, planuje już robić zbereźnie rzeczy z siostrzyczką. Wykorzystuje fakt, że jest najmłodszy i przystawia się do Emy. Kiedyś spadł ze schodów na różową farbę i od tamtej pory ma różowe włosy. Niby taki niewinny, a już wraz z Emą gra w gry dla dorosłych.
 • Juli (wiewiórka bezmózga) – nie może znieść faktu, że Ema jest taka tępa i postanawia ją chronić, przez co już w pierwszy dzień zaatakował Kaname. I jak tu chronić takiego bezmózga przed tymi „wilkami” jak ta zamyka cię w torbie i daje się molestować? Mimo to, że jest mądrzejszy od swojej właścicielki, to i tak jest chory na mózg. Ema chyba nie zaszczepiła go na wściekliznę.
 • Rintaro Hinata – przybrany tatuś Emy. Wyluzowany, który ją kochał, ale zostawiał ją dla dziCenzura2.svgk i dragów. Nawet kiedy odnalazł swoją połówkę, oddał ją w ręce tych „wilków”. Nie powiedział jej, że jest jej przybranym ojcem, bo pomyślał, że po co, jak i tak nie musi wiedzieć.
 • Miwa Asahina – nawet po urodzeniu tylu dzieci wygląda jak najlepsza gwiazda porno.