Singapur

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Piękna panorama

Singapur – państwo w Azji Południowo-Wschodniej, które na mapach satelitarnych występuje jako kropka z nazwą Największy port azjatycki. Przeciętny człowiek na Ziemi uznaje Singapur za zwykłą plamę na świecie zamieszkaną przez Żółtki. Jako państewko istnieje od 9 listopada 1965 roku.

System wyzysku czy gospodarka w Singapurze[edytuj • edytuj kod]

Singapur stał się cenionym partnerem w realizacji naszych ambitnych planów rozwoju infrastruktury. To nasz największy partner w handlu i inwestycjach wśród członków ASEAN. Dlatego wybudujemy metro Singapur-Warszawa do 2040 roku!

Ambitne plany singapurskich polityków co do współpracy Singapur-Polska

Podstawową rzeczą, którą importuje Singapur jest woda. Główne dochody przynoszą licznie wlepiane mandaty za takie ciężkie przestępstwa jak przemyt paczki gum do żucia. Rolnictwo jest mało dochodowe i opiera się na produkcji budyniu przez buddystów. Sama w sobie gospodarka jest oparta o gospodarkę Polski – pełno państwowych firm, małe podatki, czysty kapitalizm dla Amerykanów i każdy żyje w raju!

Biurokracja, wyzysk i przepisy czyli prawo w Singapurze[edytuj • edytuj kod]

Singapur posiada bardzo rygorystyczny system prawny, który jest ścigany przez sądy szkolone u polskiego ABW. Za przestępczość uznaje się wyrzucenie papierka na ulicę, sprowadzanie i żucie gumy do żucia.

Dziwni tu ludzie czyli jak rozpoznać, że jesteś w Singapurze?[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat:
  • Co druga osoba to Żółtek w garniturze.
  • Ulice są sterylnie czyste.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]