Troll internetowy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
W co trolle chcą, żebyś uwierzył… i co się dzieje naprawdę.
Łysy troll
Ulubione pojazdy trolli – trollejbusy
Trolle już po ciebie idą!

Zazwyczaj jego [trolla] atrybutem jest wielka pała tudzież maczuga

Wikipedia o trollach

Nie karmić TROLLA!!!

Jedna ze STOP akcji

They're eating her! And then they going to eat me! OH MY GOOOOOOOOOOOOOOOOD!!!

Darren Ewing o postępującym zjadaniu internetu przez trolle

Aspołeczny osobnik, który czerpie perwersyjną przyjemność z marnowania ludzkiego czasu.

Brzydki Burak o trollach

Troll – bezmózgi kręgowiec z rodziny niekomunikatywnych. Zwykle wielki, tępy i cuchnący stwór unikający mydła i promieni słonecznych. Niezależne badania wykazały, że trolle najlepiej rozmnażają się w środowisku Neostrady dzięki dużej zawartości pokarmu, którym przede wszystkim są rożnego rodzaju fora internetowe, chaty itp.

Geneza[edytuj • edytuj kod]

Troll powstaje najczęściej przez podłączenie Neostrady do komputera. Dzięki temu dochodzi do niewyobrażanie wielkiej reakcji łańcuchowej, która to uwolniła wielką energię, zwaną internetem. Energia ta używana jest jako sposób rozprzestrzeniania trollizmu na skalę światową.

Gatunki trolli[edytuj • edytuj kod]

  • Trolluss neokidus – najbardziej pospolity gatunek trolla, zarazem najbardziej złośliwy i krnąbrny. Jest zwykle niskiego wzrostu (z racji na swój wiek ~10 lat). Nie ma możliwości masowego rozrodu, gdyż zostaje szybko namierzony i zbanowany na amen.
  • Trolluss ontologikus – troll ontologiczny, żeruje głównie na forach teistycznych.
  • Trolluss megalomanis – jest najlepszy, najmądrzejszy i w ogóle naj… naj…, myśli ma poczucie, że może zhakować internet. Atakuje nocą, gdy (wg niego) administrator śpi. Jest to rozwinięta forma trolla, która ma zdolność do formowania się w kupy grupy i srania szukania w Google.
  • Trolluss prohakus – troll ten jest najczęstszym powodem wpadania w depresję wszystkich administratorów. Na szczęście jest najrzadziej spotykanym gatunkiem trolla. Jeżeli zacząłeś rozmawiać z tym trollem… możesz od razu pożegnać się z rodziną, z komputerem i w ogóle z normalnym życiem, ponieważ gatunek ten ma zdolność do zarażania innych.
  • Trolluss vcurviacus – troll, który myśli, że jest fajny, trolluje dla zabawy, ma niezłą zabawę z tego, że naspamuje komuś na forum albo powkurza wszystkich, są rzadko spotykanym gatunkiem trolli, lecz bardzo groźnym.
  • Trolluss fukswus – troll strasznie rzadki. Występuje raz na 1000. Jest bardzo złośliwy. Jednak tylko czasami. System jego jest jak bomba zegarowa. Trzeba rozbroić, bo jak wybuchnie. BANOODPORNY!!! Zemści się. Na różne sposoby. Bardzo często przyjaźni się z wnerwiającym kompanem.
  • Trolluss razzqs – troll, którego można spotkać najczęściej grając online, na portalach społecznościowych, denerwuje on innych graczy powodując u nich ataki agresji, wychodzenie z serwerów, krzyczenie przez mikrofon na cały głos, na stronach internetowych kłamie mówiąc że zna daną osobę, wkręcając tę samą miejscowość i podając adres posługując się Google Maps, rzadko banowany, na końcu swoich żartów, przeważnie nagle się rozłącza.
  • Trolluss epikus – bardzo rzadko spotykany gatunek trolla. Jest kompetentny, ogarnięty, oczytany i w ogóle zajebisty, ale w Internecie postanawia wykorzystać swoje atuty, by zrobić gównoburzę na Kwejku. Podpuszcza, nie da się go nie karmić lub zgasić.

Walka z trollem[edytuj • edytuj kod]

Skuteczna walka z trollem
Uwaga trolle!
  1. Na początku zaopatrz się w zapas Etopiryny od Goździkowej (zawsze piętro wyżej, a jeżeli mieszkasz na samej górze, to poszukaj na dachu) oraz tzw. maści na ból dupy.
  2. Ostrożnie włącz komputer.
  3. Znajdź trolla na jakimś forum
    Uwaga! Teraz najważniejsza część planu. Jeżeli powiedzie się… to dobrze, a jak się nie uda, to też dobrze możesz dostać ślinotoku, drgawek, gorączki, zaburzeń erekcji koncentracji, czasowej ślepoty i przyśni ci się czarownica z krainy Oz, a w skrajnych przypadkach śmierć.
  4. Zignoruj go.
  5. Zażyj Etopirynę i posmaruj swoje cztery litery wcześniej przygotowaną maścią na wszelki wypadek, ponieważ czasami taka trauma powoduje silną migrenę i biegunkę.


Zobacz też[edytuj • edytuj kod]