Snake (gra)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Kto powiedział, że snake nie może być w 3D?

Snake – jedna z najbardziej rozpowszechnionych erotycznych gier wideo i źródło milionowych dochodów dla biznesu porno. Dostępny na wszystkie platformy, choć najpopularniejszy na telefonach komórkowych. Jest uznawany za podstawową przyczynę rozpadu małżeństw w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych.

Szczególnie groźny jest w nim całkowity brak znaków pozwalających rozpoznać zakazaną zawartość, przez co oferowany jest nawet najmłodszym i emo. Wystarczy jednak przejrzeć inne gry dostępne razem z nim (ostatnia strona dowolnego czasopisma), by przekonać się jak wielka jest perfidia dystrybutorów. Niestety olbrzymia ilość wariantów i szybkie tempo mutacji uodparniają szkodliwy program na najlepsze starania prokuratury.

Podczas rozgrywki tytułowy wąż pożera napotkane smakołyki i stopniowo zwiększa swoją długość, by w końcu zniknąć w dziurze. Precz kosmate myśli! Jak łatwo zauważyć, samo myślenie o ww. grze jest śmiertelnie niebezpieczne i może prowadzić do rozochocenia, masturbacji, ślepoty oraz AIDS.

Za zaletę gry warto jednak uznać proste i życiowe przesłanie – im więcej jesz, tym większe masz kłopoty.

Istnieją dowody, że Chuck Norris przeszedł węża, ale mało kto wie, że dokonał tego lewą ręką, w rękawicy bokserskiej, jadąc na rowerze, jedząc prawą ręką hamburgera. Niektórzy twierdzą nawet, że jadąc po wybojach na polskich drogach, ale opinie naukowców w tej sprawie są podzielone.


Crystal Clear device joystick.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny gier. Jeśli umiesz grać nie tylko na nerwach – rozbuduj go.