Pou

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Żryj

Typowy gracz na siłę wciskający Pou jedzenie

NIE

Odpowiedź Pou na powyższy rozkaz

Pou – gra dla nastolatek, znudzonych życiem kasjerów w Tesco, emerytów i nie tylko. Celem gry jest wyhodowanie najsmaczniejszego ziemniaka powstałego w wyniku modyfikacji genetycznych radzieckich naukowców. Posiada on sztuczną inteligencję, więc można dawać mu lekcje z łaciny lub greki podwórkowej. Należy też go od czasu do czasu nakarmić, ale dzięki fotosyntezie nie musi jeść zbyt wiele. Nawet, gdy nie będziemy się nim zajmować przez rok, a potem damy mu 5 marchewek, umyjemy go, posprzątamy produkty przemiany materii i położymy spać, będzie się czuł jak młody Bóg.

Rozgrywka[edytuj • edytuj kod]

Jesteśmy prywatnym opiekunem (lub też panią przedszkolanką) na pełnym etacie w laboratorium. Karmimy, czyścimy, myjemy, a z powodu braku wynajętej ekipy sprzątającej również czyścimy toaletę z pomocą najnowszego Domestosa. Choć dzięki rewolucyjnemu odkryciu naukowców możemy dawać miksturę naszej roślince. Jako że ziemniak to zapalony rolnik, który niestety nie posiada nóg ani rąk, podlewamy też jego plantację konopi. Wyprowadzamy też jego zwierzaka, który jest na tyle samowystarczalny, że przeprowadza defekację na dworze i przeprowadza proces fotosyntezy. Gramy też w mini-gry, wesoło przeklinając w międzyczasie. W skrócie to jak opieka nad typowym upośledzonym umysłowo w stopniu ciężkim, więc teraz wiecie jak czują się wasi nauczyciele

Występują poniższe mini-gry:

  • Football – dla fanów polskiej reprezentacji, strzelamy w kwadrat chcąc pobić rekord. Gdy jesteśmy coraz bliżej, Pou niczym Polacy obroni, sprawiając tym samym, że gracz zaczyna bluzgać.
  • Pool – bawimy się z naszym ziemniakiem, chcąc pomóc mu trafić na ponton. Nasz pupil potrafi jednak oddychać pod wodą, więc nawet jak chcemy go utopić, nic mu się nie stanie.
  • BitchBeach Volley – gramy ze zwierzakiem, który przeszedł modyfikację genetyczną i został sportowcem, okazuje się być lepszy od nas.
  • Cliff Jumpsimsy dla dorosłych, po prostu wrzucamy Pou do dziury, gdy się na niego zdenerwujemy.
  • Hill Drive – wykonujemy kurs na prawo jazdy. Niestety instruktor ginie, a my bierzemy dziewczynę spod latarni i uciekamy przed policją.
  • Match Tap – dla materialistów i przyszłych przedsiębiorców. Nic praktycznie nie robimy.
  • Jet Pou – podróbka FapFlappy Bird.
  • Sky jump – przeprowadzamy Pou do raju. Niestety nikt jeszcze nie dotarł nawet do nieba.