Nonsensopedia:Bo tak: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to KorwBot. Autor wycofanej wersji to 0michal.)
M
Znaczniki: rewert edytor źródłowy
Linia 1: Linia 1:
{{T}} jeden z głównych i często spotykanych powodów usuwania haseł, podawany zwykle w powodzie usunięcia hasła przez administratora. [[Bo tak|Ten zwrot]] używany jest zwykle w przypadkach, gdy dla dużej części redaktorów Nonsensopedii (a także i dla wielu czytelników) hasło zawiera w sobie wiele treści ewidentnie uznawanych np. za [[N:P|prywatę]] albo [[N:B|bełkot]]. Może więc być użyty w zastępstwie jakiegokolwiek innego powodu.
'''Bo tak''' – jeden z głównych i często spotykanych powodów usuwania haseł, podawany zwykle w powodzie usunięcia hasła przez administratora. [[Bo tak|Ten zwrot]] używany jest zwykle w przypadkach, gdy dla dużej części redaktorów Nonsensopedii (a także i dla wielu czytelników) hasło zawiera w sobie wiele treści ewidentnie uznawanych np. za [[N:P|prywatę]] albo [[N:B|bełkot]]. Może więc być użyty w zastępstwie jakiegokolwiek innego powodu.


== ''Przecież to żaden powód!'' ==
== ''Przecież to żaden powód!'' ==
Linia 9: Linia 9:


{{Zasady}}
{{Zasady}}

[[Kategoria:Powody usuwania haseł]]
[[Kategoria:Powody usuwania haseł]]

Wersja z 20:21, 14 wrz 2015

Bo tak – jeden z głównych i często spotykanych powodów usuwania haseł, podawany zwykle w powodzie usunięcia hasła przez administratora. Ten zwrot używany jest zwykle w przypadkach, gdy dla dużej części redaktorów Nonsensopedii (a także i dla wielu czytelników) hasło zawiera w sobie wiele treści ewidentnie uznawanych np. za prywatę albo bełkot. Może więc być użyty w zastępstwie jakiegokolwiek innego powodu.

Przecież to żaden powód!

Tylko dla niedoświadczonego użytkownika. Administrator nie ma obowiązku podawać lepszego powodu; wystarczy, że hasło podpadło pod jeden punkt z listy powodów usuwania haseł. Nie musisz się także trudzić o przywrócenie twojego artykułu – „bo tak” ma w sobie wystarczającą siłę, aby uznać hasło za nieprzydatne i zbyt niskiej jakości.

Zobacz też