Tunezja

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Polaco lolo, Polaco lolo!

Przeciętny Tunezyjczyk na przeciętnym tunezyjskim odludziu o okazji na wzbogacenie się

Tunezja – państwo gdzieś w Afryce, ale posiada też kolonię w świecie dysku. Istnieje tam system jaskiń zwanych pałacem królewskim. W okresie czerwiec-wrzesień zachodzi tam dziwne zjawisko – liczba Tunezyjczyków zamieszkujących ten kraj zrównuje się z liczbą Słowian (głównie Polaków i Rosjan) przebywających w nim. Głównym zajęciem mieszkańców jest sprowadzanie benzyny za 60 groszy z sąsiedniej Algierii i wyciąganie kasy z naiwnych Polaków kupujących pamiątki. Stolicą jest Tunis.

Tunezja a Polska[edytuj]

Tunezja to bardzo atrakcyjne miejsce. Jako pierwszy dostrzegł to Jarosław Kaczyński i w czasie jednego ze swoich przemówień zaproponował, aby Tunezja została skolonizowana przez Polaków: Plaże Egiptu, Tunezji są dzisiaj zaludnione przez Niemców, Francuzów, Anglików, po części też Rosjan i Czechów. Polaków jest tam niezbyt wielu. W 2020 roku muszą być tam miliony Polaków! Na skutek zamachu terrorystycznego 18 marca zginęło tam wielu ludzi, w tym także Polacy.

Religia[edytuj]

Tunezyjczycy wierzą w wielu bogów. Najważniejszymi z nich są Allah oraz dolary. Całkiem ważnym bożkiem jest też euro. Podstawowym obowiązkiem religijnym jest sprzedaż co najmniej 10 kg pamiątek dziennie. Inaczej pójdzie do piekła.


Crystal Clear app internet.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny geografii. Jeżeli kiedykolwiek widziałeś to miejsce – rozbuduj go.