Tunezja

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Polaco lolo, Polaco lolo!

Przeciętny Tunezyjczyk na przeciętnym tunezyjskim odludziu o okazji na wzbogacenie się

Tunezja – państwo gdzieś w Afryce, ale posiada też kolonię w świecie dysku. Istnieje tam system jaskiń zwanych pałacem królewskim. W okresie czerwiec-wrzesień zachodzi tam dziwne zjawisko – liczba Tunezyjczyków zamieszkujących ten kraj zrównuje się z liczbą Słowian (głównie Polaków i Rosjan) przebywających w nim. Głównym zajęciem mieszkańców jest sprowadzanie benzyny za 60 groszy z sąsiedniej Algierii i wyciąganie kasy z naiwnych Polaków kupujących pamiątki. Stolicą jest Tunis.

Tunezja a Polska[edytuj • edytuj kod]

Tunezja to bardzo atrakcyjne miejsce. Jako pierwszy dostrzegł to Jarosław Kaczyński i w czasie jednego ze swoich przemówień zaproponował, aby Tunezja została skolonizowana przez Polaków: Plaże Egiptu, Tunezji są dzisiaj zaludnione przez Niemców, Francuzów, Anglików, po części też Rosjan i Czechów. Polaków jest tam niezbyt wielu. W 2020 roku muszą być tam miliony Polaków! Na skutek zamachu terrorystycznego 18 marca zginęło tam wielu ludzi, w tym także Polacy.

Religia[edytuj • edytuj kod]

Tunezyjczycy wierzą w wielu bogów. Najważniejszymi z nich są Allah oraz dolary. Całkiem ważnym bożkiem jest też euro. Podstawowym obowiązkiem religijnym jest sprzedaż co najmniej 10 kg pamiątek dziennie. Inaczej pójdzie do piekła.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app internet.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny geografii. Jeżeli kiedykolwiek widziałeś to miejsce – rozbuduj go.