FotoŁowca 2022
Pochwal się swoim zdjęciem w FotoŁowcy – konkursie fotograficznym na najzabawniejsze zdjęcie wszechinternetów!

Fluor

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Jeśli pumeks, to tylko fluorescencyjny z firmy Purocolor.

Praktyczne użycie fluoru

Fluor (F) – pierwiastek chemiczny, zarazem największy w historii dar Boga dla człowieka i jego cywilizacji, ustawicznie walczącej z chorobami psychicznymi, niedopasionymi szczurami i żółcią zębów. Z uwagi na obecność w środkach psychotropowych i trutkach na pluskwy jego największe stężenie w przyrodzie występuje w szpitalach psychiatrycznych, z uwagi na faszerowanie nim past do zębów największa defluoryzacja została naukowo stwierdzona w akademikach i u twojej dziewczyny. Doskonale uzupełnia naturalną faunę i florę bakteryjną.

Niesamowite walory fluoru[edytuj • edytuj kod]

Jeden z objawów przedawkowania fluoru

Zęby[edytuj • edytuj kod]

Rety! Możesz nie wierzyć w to, możesz pogardzać tą informacją lub dostać zapaści, lecz przygotuj się na wstrząs, bo nasz kochany pierwiastek odpowiada za lakierowanie mleczaków żywicą fluorową!

O

ja

pierdolę!

To nie wszystko, ej! Nie strzelaj jeszcze do siebie, myśląc, że już wszystko wiesz i można spokojnie umrzeć. Chyba nie powiesz, że wiedziałeś o cudownym działaniu tabletek z fluorem?! Dawkę ustala konował po wyliczeniu łapówki wieku małego szczerbatego gnojka i wpierdol i już można narkotyzować się. Ale, ale... Trzeba regularnie kontrolować zęby, ponieważ przedawkowanie fluoru powoduje uszkodzenie szkliwa, zwane fluorozą (na szkliwie pojawiają się wówczas białe plamy). Z drugiej strony może przyzwyczajaj malucha do białych plam?

Psychotropy[edytuj • edytuj kod]

Fluor nie tylko dodaje odwagi w szczerzeniu zębów, nawet jeśli jest między nimi przerwa i da się spokojnie tam wrzucić żeton. Fluor daje także tripa! Jest składnikiem benzoktaminy, rzadko już dziś stosowanego leku przeciwlękowego pomagającego głównie opanowaniu w ataków agorafobii. Przedawkowanie powoduje niestety spotęgowanie ataku i wystąpienie natrętnych myśli, choćbyśmy jechali w bagażniku po Afganistanie.

Fluorem faszerowane były środki przeciwdepresyjne starszej generacji, ale jedynym godnym odnotowania rezultatem u poetów i samotnych matek były czystsze zęby, a zapierdalać nadal się nie chciało (to od fluoru, pamiętaj). Toteż dziś już pierwiastek w lekach nowego rzutu nie występuje.

Szkodliwość[edytuj • edytuj kod]

Jak wszystko co dobre, fluor szkodzi w nadmiarze (jest tak naprawdę trującym gazem). Jeśli często przesadzasz z heksafluoroglinianem sodu (jako minerał jest to kriolit) używanym w elektrolitycznym otrzymywaniu glinu, nawalając w wazon jak w bęben, to wiedz, że się przejedziesz, a nawet umrzesz.

O ile nie zabije cię wcześniej info o lakierowaniu mleczaków.
Oznaczenia kolorów
metale
lantanowce
aktynowce
gazy szlachetne
niemetale
półmetale