Ocena bardzo dobra: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Wycofano ostatnie edycje autorstwa 94.254.179.56; przywrócono ostatnią wersję autorstwa Mr obornik.)
Linia 6: Linia 6:


== Odbiór oceny ==
== Odbiór oceny ==
* [[Kujon]] : (płacz)
Jednoznacznie pozytywny – w końcu przecież możesz grać na komputerze z pozwoleniem rodzica i czystym sumieniem, że nie czeka cię poprawka w sierpniu. Wyjątkiem są [[kujon]]y i kujonki. Dla nich piątka jest oceną słabą. Liczy się dla nich tylko [[ocena celująca|ta ocena]].
* [[Normalny uczeń]] : Ale się cieszę.
* [[Dresiarz]] : Zaj{{cenzura1}}ście.
* [[Student]] : Bomba, oby tak dalej.


== Zobacz też ==
== Zobacz też ==

Wersja z 13:29, 27 maj 2020

5? A czemu nie 6?!

Typowa reakcja rodzica jak przynosisz 5

Ocena bardzo dobra (zwana też piątką, pioną, bydybem, fuksem lub ściągą) – achievement oznaczany cyferką 5, zdobywany przez uczniów od podstawówki do studiów (z tym, że w podstawówce jednak osiąga ją więcej uczniów). Marzenie każdego normalnego ucznia i rodzica (nienormalni mają wymagania jedynie celujące), niestety, tylko marzenie.

Jak dostać?

Z pioną, podobnie jak z szóstką, nie ma poważniejszej filozofii. Musisz wykonać jakieś zadanie bezbłędnie i łazić za nauczycielem tak długo, aby ci ją postawił. Po dłuższym treningu ta metoda może nawet poskutkować, ale lepiej się nie przyzwyczajać, bo nauczyciel z zastępstwa może nie być taki jak ten właściwy. Lepszą metodą na dostanie oceny bardzo dobrej jest po prostu uczenie się bądź dobra, akurat trafna ściąga.

Odbiór oceny

Zobacz też