Sven Hannawald

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Ech... I przyszło mi walczyć z Mateją – myśli Sven podczas skoku na odległość 58 metrów w Kuusamo 30 listopada 2002 roku

Sven Hannawald (ur. 9 listopada 1974) – były niemiecki skoczek narciarski, który jako pierwszy był na tyle śmiały, by być lepszym od Adama Małysza. Sven Hannawald wygrywał zawody tylko dlatego, że był chudy i chorował na anoreksję, co pozwalało mu uzyskać dobre noszenie w powietrzu i skakać dalej niż nasz Małysz. Pewnego razu, gdy nadgorliwi polscy kibice nie wytrzymali, Sven został obrzucony jajkami, zwane również śnieżkami, podczas gdy jechał na wyciągu narciarskim efektownie zainstalowanym nad publiką.


W 2005 roku Sven dobrowolnie (bądź z przymusu) zrezygnował z bycia skoczkiem narciarskim. Bardzo możliwe, że był już tak chudy, że nie było widać, gdzie ląduje... Jak na razie nie jest to wiadome. Wiadome jest jednak to, że Sven jest kochany i uwielbiany przez tysiące zwariowanych nastolatek z całego świata, a w szczególności z Polski i Niemiec. Sven umie gotować bardzo dobre ciasta, na które niestety nie chce nikomu zdradzić przepisu.

Rajdy Samochodowe[edytuj • edytuj kod]

W 2006 roku Sven, przerzucił się na Rajdy Samochodowe. Media, po jego decyzji, aż huczały. Tylko... co z tego, skoro Hannawald prawie każdy Rajd kończył wypadkiem. W 2014 roku pierdolnął kaskiem w kąt, jednak to było tylko chwilowe zawieszenie kariery. W 2016 roku Hanni postanowił wznowić karierę, i do dziś rozbija się na trasach rajdów.

Nauczycielstwo[edytuj • edytuj kod]

W latach 2014-2016 (wówczas nie uprawiał ani skoków, ani rajdów) był nauczycielem WF-u. Podobno na sali miał swój kantorek. Raz tam wszedł, zamknął drzwi, a te się zatrzasnęły do końca lekcji. Svena uwolniła z tamtąd dopiero Woźna.


Mateja.jpg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny skoków narciarskich. Jeśli już zgoliłeś mleczne wąsy – rozbuduj go.