Islamizacja Europy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „14:07, 3 wrz 2021” przez „Runab Berkenetz (dyskusja • edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)
Od tego wszystko się zaczęło…
…ale Polacy wciąż dzielnie się opierają
Meczet Al-Aejfllah. Zwróć uwagę na muzułmanów w złych, amerykańskich portkach

Islamizacja Europy – proces zapoczątkowany podczas Mistrzostw Świata 2006 w berlińskich budkach z kebabem. Początkowo polegała na karmieniu Europejczyków specjałami kuchni tureckiej, potem dokonano przebranżowienia – branża gastronomiczna doznała transformacji w branżę budowlaną, czego skutkiem był dynamiczny przyrost ilości wznoszonych meczetów. Inicjatorami procesu byli Turcy żądni zemsty po niesłusznym niedopuszczeniu ich reprezentacji (brązowych medalistów z 2002 roku) do mistrzostw.

Jednym z najpowszechniejszych przejawów islamizacji Europy jest chęć przystąpienia Starej Turcji do struktur Unii Europejskiej. Z postulatem tym stanowczo nie zgadza się Nowa Turcja. Teraz ma miejsce sytuacja odwrotna i kanclerzowa zaprasza swoich gorących sojuszników do UE, ale Turcja pomału zaczyna mieć to gdzieś.

Rola Berlina

Dumny, rodowity berlińczyk serwujący kibicom piłkarskim narodowe danie kuchni nowotureckiej

Najbardziej ważnym dla procesu islamizacji miejscem jest oczywiście Berlin, gdzie spotkanie rodowitego Niemca graniczy z cudem i jest niemal równie trudne, co znalezienie ładnej niemieckiej lekkoatletki. Społeczność turecka zostawia liczne ślady swojej obecności w całym mieście, zwłaszcza w pojazdach komunikacji miejskiej. Według sondaży spora część berlińczyków ma dosyć sąsiedztwa Turków, jednak trudna historia stanowczo nie pozwala na ostateczne rozwiązanie ich kwestii. Według złośliwych, ziściło się marzenie Wujka Adolfa, który pragnął, ażeby Berlin stał się stolicą świata.

Pasażerowie metra

Paleta barw. Pasażerowi wsiadającemu do pociągu po raz pierwszy może się wydawać że trafił na Weihnachtsmarkt, chociażby podróżował w środku lata. Jeśli pasażer lubi przechadzać się po wagonach i nawiązywać kontakty, bez problemu spotka białobrewego murzyna, niebieskookiego Azjatę, jak również osoby z trzema kolorami oczu. Osobom wrażliwym na jaskrawe kolory zaleca się zakładanie specjalnych okularów podczas kontaktu ze współpasażerami.

Pasażerowie są szczególnie podatni na panikę, zwłaszcza w wyniku uświadczenia mężczyzny z chustą na głowie i torbą pod ręką.

Gastronomia berlińska

Kebab jest obecnie najpopularniejszym elementem jadłospisu przeciętnego berlińczyka. Uważa się, że w wypadku zamknięcia budek spora część mieszkańców miasta przestałaby w ogóle jeść. Celem zażegnania niebezpieczeństwa masowego głodu postanowiono zakazać tamtejszemu odpowiednikowi sanepidu badać jakości serwowanych potraw. Rozwój kebabu berlińskiego jest bardzo dynamiczny – w bardzo szybkim czasie potrawa „wyszła” poza granice miasta opanowując znacznie odleglejsze miejsca (np. Paryż i Warszawę), a w najbliższym czasie ma dotrzeć nawet do Moskwy. Niektórzy twierdzą, że wizyta na zapleczu budki z kebabem berlińskim jest najskuteczniejszą kuracją odchudzającą, jaką kiedykolwiek wymyślono.

Rola Francji

Francja już dawno temu zalegalizowała zasłanianie twarzy kobiet burkami. Ze zjawiskiem tym ma wielki dylemat lokalna skrajna feministyczna lewica, nie może się bowiem zdecydować czy ważniejsza jest godność kobiety czy tolerancja wobec religii konkurencyjnej wobec katolicyzmu. Władze Paryża myślą nad wprowadzeniem zakazu spożywania szeroko rozumianej wieprzowiny oraz obciążeniem katolików podatkami, z których środki mają zostać przeznaczone na socjal dla muzułmanów. Planuje się również burzenie budynków z krzyżem pod nowe meczety.

Zobacz też