Robotnik: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Linia 2: Linia 2:


Przedstawiciel gatunku najczęściej męskiego; stworzony do instalowania [[toaleta|misek ustępowych]], noszenia cegieł i picia w
Przedstawiciel gatunku najczęściej męskiego; stworzony do instalowania [[toaleta|misek ustępowych]], noszenia cegieł i picia w
pracy.
pracy. Zwykle osobnik ten wydaje dwa razy więcej, niż zarabia. Prokreacja tegoż osobnika, może odbywać się praktycznie w każdych warunkach, poczynając od ciasnej kanciapki na budowie, poprzez [[schody]] kuchenne własnego domu, na remontowanej alei kończąc. Dzięki temu robotnicy są w swych domach otaczani przez rozwrzeszczane gromadki [[dziecko|dzieci]], niekoniecznie swoich, domagających się wszystkiego, zawsze i wszędzie. W życiu zawodowym robotnik jest jako ten muł dzielnie wypełniający rozkazy natrętnego [[szef]]ostwa. Robotnika cechuje nieugiętość, wytrwałość, wybuchowość i miłość do [[Napój alkoholowy|alkoholu]], jak każdego zresztą [[Polak]]a. Ciekawostką jest fakt, iż co trzeci robol nie ukończył gimnazjum.

Zwykle osobnik ten wydaje dwa razy więcej, niż zarabia. Prokreacja tegoż osobnika, może odbywać się praktycznie w każdych warunkach, poczynając od ciasnej kanciapki na budowie, poprzez [[schody]] kuchenne własnego domu, na remontowanej alei kończąc. Dzięki temu robotnicy są w swych domach otaczani przez rozwrzeszczane gromadki [[dziecko|dzieci]], niekoniecznie swoich, domagających się wszystkiego, zawsze i wszędzie. W życiu zawodowym robotnik jest jako ten muł dzielnie wypełniający rozkazy natrętnego [[szef]]ostwa. Robotnika cechuje nieugiętość, wytrwałość, wybuchowość i miłość do [[Napój alkoholowy|alkoholu]], jak każdego zresztą [[Polak]]a. Ciekawostką jest fakt, iż co trzeci robol nie ukończył gimnazjum.


{{stub|zaw}}
{{stub|zaw}}

Wersja z 14:46, 3 kwi 2014

Robotnikpracownik fizyczny zajmujący podpieraniem się łopatą lub kilofem. Najczęściej występuje w dużych skupiskach na terenie Polski.

Przedstawiciel gatunku najczęściej męskiego; stworzony do instalowania misek ustępowych, noszenia cegieł i picia w

pracy.
Zwykle osobnik ten wydaje dwa razy więcej, niż zarabia. Prokreacja tegoż osobnika, może odbywać się praktycznie w każdych warunkach, poczynając od ciasnej kanciapki na budowie, poprzez schody kuchenne własnego domu, na remontowanej alei kończąc. Dzięki temu robotnicy są w swych domach otaczani przez rozwrzeszczane gromadki dzieci, niekoniecznie swoich, domagających się wszystkiego, zawsze i wszędzie. W życiu zawodowym robotnik jest jako ten muł dzielnie wypełniający rozkazy natrętnego szefostwa. Robotnika cechuje nieugiętość, wytrwałość, wybuchowość i miłość do alkoholu, jak każdego zresztą Polaka. Ciekawostką jest fakt, iż co trzeci robol nie ukończył gimnazjum.


Polski Hydraulik wykadrowany.jpg To jest tylko zalążek artykułu o zawodach. Jeśli harujesz w tym zawodzie od młodości – rozbuduj go.